METROLOG

Firma SMOM CZ s.r.o.
Místo pracoviště Stanislava Maliny 471, Pražské Předměstí, 397 01 Písek 1
Kontaktní osoba Dita Kupková
RegionJihočeský

Pracovní náplň: - provádění měření pomocí 3D měřící techniky - řešení technických problémů - vedení evidence měřidel - dodržování metrologického řádu - aktualizace interní směrnice o metrologii Požadavky: - SŠ technického směru - zkušenost s 3D měřicí technikou, výběrem měřicích metod atd. - čtení technických výkresů - znalost norem kvality - dobrá znalost práce na PC (Excel) - komunikativní znalost AJ výhodou, nikoli podmínkou - samostatnost, zodpovědnost, pečlivost Nabízíme: - Perspektivní a stabilní zaměstnání u mezinárodní společnosti - Firemní benefity (5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, dovolenou, dětské tábory, měsíční a roční prémie, penzijní a životní pojištění, aj.) - Jednosměnný provoz - Plat: 25 000 CZK - Smlouva na dobu určitou (1 rok), následně možnost přechodu na dobu neurčitou. PŘED OSOBNÍ NÁVŠTĚVOU DOMLUVIT SCHŮZKU na dkupkova@smomcz.eu