Mechatronik

Firma Possehl Electronics Czech Republic s.r.o.
Místo pracoviště Possehl Electronics Czech Republic s.r.o ., Dýšina 297, 33002 Dýšina
Kontaktní osoba Bc. Alena Hájková
Kontaktní telefon +420 373 731 144
RegionPlzeňský

Pracovní náplň : : samostatné provádění oprav montážních a jednoúčelových zařízení, jejich elektrických, pneumatických a mechanických systémů : preventivní údržba montážních a jednoúčelových zařízení : optimalizace montážních a jednoúčelových zařízení Požadujeme : : min. OU/SOU (elektrotechnického směru), vyhláška 50/78Sb. : praxe v oboru : znalost pneumatiky, mechaniky a elektro : znalost práce na PC : pečlivost, samostatnost, zodpovědnost, flexibilita, komunikační schopnosti : orientace v programu - PLC, SIMATIC výhodou Nabízíme : : odpovídající mzdové ohodnocení dle délky praxe a znalostí : příplatky za odpolední a noční směny : prémiová složka mzdy : dovolená navíc : příspěvek na stravování : možnost dalšího vzdělávání : jazykové kurzy : práci v mladém kolektivu : další zaměstnanecké benefity Nástup možný ihned.