Mechanik jízdních kol

Firma WT WINTECH a.s.
Místo pracoviště Seifertova 2834/33, Přerov I-Město, 750 02 Přerov 2
Kontaktní osoba Aneta Valterová
Kontaktní telefon +420 737 915 493
RegionOlomoucký

Náplň práce: Montáž a servis jízdních kol; Vyplétání kol; Poradenství; Technická podpora prodeje; Spolupráce s oddělením nákupu a prodeje; Spolupráce na vývoji a designu vlastních komponentů; Aktivní komunikace se zákazníky. Požadujeme: Předchozí praxe a zkušenosti v oboru; Velmi dobrá znalost sortimentu jízdních kol a cyklo komponentů; Manuální zručnost; Aktivní přístup a chuť do práce; Pečlivost a smysl pro zodpovědnost; Samostatnost, cílevědomost; Ochota učit se novým věcem; Příjemné vystupování a smysl pro týmovou práci; Platný řidičský průkaz sk. B; Uživatelská znalost Microsoft Office; Stravenky; Delší dovolená. Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - paní Aneta Valterová: - zasláním životopisu (CV) na e-mail: aneta.valterova@biketone.cz, - telefonicky v čase 8:00 - 17:00 hod. na čísle 737 915 493.