Mechanik-elektronik

Firma Pars nova a.s.
Místo pracoviště Žerotínova 1833/56, 787 01 Šumperk 1
Kontaktní osoba Michal Mazánek
Kontaktní telefon +420 583 365 545
RegionOlomoucký

Pracovní náplň: - montáž, kontrola zapojení a oživení elektronických komponent vozidla - diagnostika a oprava řídících jednotek a systémů - oprava elektronických komponent vozidla Požadujeme: - SŠ, nebo vyučen v oboru elektro – slaboproud, elektronika - proškolení z vyhl. č. 50/78 sb. § 6 - orientace v komunikačních a informačních technologií - obsluha PC na vyšší úrovni Nabízíme: - zázemí stabilní a prosperující firmy podporující férový přístup - odpovídající finanční ohodnocení - náborový příspěvek - možnost seberealizace, profesního růstu a dalšího vzdělávání - široké spektrum zaměstnaneckých výhod (5 týdnů dovolené, příspěvek ve výši 900,- Kč měsíčně na penzijní připojištění, bonus ve výši 1.500,- Kč měsíčně za efektivní využití pracovní doby, příspěvek na kulturní a sportovní aktivity, dotované stravování v prostorách společnosti…) Osobní kontakt: po-pá od 9.00 do 11.30 hod, případně po dohodě v jinou dobu - sebou alespoň stručný životopis Kontakt: Bc. Michal Mazánek E-mail: michal.mazanek@skoda.cz tel.: 583 365 545 Miroslava Švestková E-mail: miroslava.svestkova@skoda.cz tel.: 583 365 573