Máš elektro vyučení? Chceme tě na technika!

Firma Manpower
Kontaktní osoba Barbara Zmušková
RegionJihomoravský

Detail pozice

U nás budeš mít klidný režim – pracovní doba je od 7 do 15.45. Náplní práce je testování, diagnostika a oprava desek plošných spojů. Když ti to ale teď nic moc neříká, to nevadí. 

Požadujeme

Jestli máš elektro vyučení a něco si ze školy ještě pamatuješ, rádi tě zaučíme. A protože pokyny k opravám chodí v angličtině, je nutné, abys měl alespoň základy, například aby si porozuměl, když bude na telefonu napsáno: „The camera does not work". Máme připravený krátký testík, který nám řekne, jestli si na tuto práci vhodný. A za pokus nic nedáš!

Nabízíme

Protože máš znalosti a schopnosti, které hledáme, nedáme ti žádnou minimální mzdu. Na výplatnici budeš mít nejdřív 22.500 v hrubém, po zkušební době 23.000. Pak můžete každé tři měsíce získat další tisícovku, když nebudete marodit. A jako poděkování, že jste se rozhodli dát svůj čas právě nám, dostanete po 3 měsících 3 tisícovky jen tak, jako nástupní bonus. K tomu 80 korunové stravenky na fajn oběd, o týden dovolené víc, než přikazuje zákon (celkem 25 dní). A smlouvu budeš mít hned s námi, ne s agenturou.

Malé bonusy, které potěší

Snažíme se, aby byla práce u nás fajn, a chceme proto zajít tu pověstnou míli navíc. Když se probudíš a budeš se cítit pod psa, můžeš nám jeden den v roce zavolat, že chceš mít „sick day", a my ti dáme volno, a ani se nemusíš vláčet k doktorovi. Pro fitness nadšence máme vlastní posilovnu – zahraj si badminton, tenis, volejbal, nebo si pojď zaplavat. Narozeniny oslavujeme s tebou a dostaneš od nás malý dárek. A komu se nechce po práci vařit, v naší kantýně si můžeš koupit hlavní jídlo, nebo malou svačinku na zlepšení dne. Taky rádi pořádáme teambuildingy a každý rok se těšíme na vánoční večírek. A kdo má ambice se dostat dál, poskytujeme kurzy anglického jazyka.