Marketing Specialist s AJ

Firma Manpower
Kontaktní osoba Mária Matisková
Kontaktní telefon +420733610633
RegionPraha

Detail pozice

Co vás čeká?

  • 70% administrativa - práce s interním systémem, vedení marketingových materiálů a 30% kreativní činnost
  • Budete spolupracovat s obchodním týmem, zůčastnovat se obchodních setkání, podporovat prodej - reklamy/inzerce pro klienty
  • Account management pro nespecifické klienty (obchodní centra, půjčovny aut, turistické organizace, značky)
  • Zodpovídat za marketingové materiály - zajišťování dostatečného množství na skladu, aktualizace materiálů, komunikace s klienty ohledně newsletterů
  • Na pomoc budete mít externí agenturu (online/offline)
  • Product Management - na základě zpětné vazby od klientů budete vyvíjet produkt
  • Firemní marketing - kontrolovat budgety na reklamu a propagaci, denně komunikovat s centrálou v UK

Požadujeme

Váš profil:

Pozice je vhodná i pro absolventy VŠ s 1 - 4 roční praxí v marketingu (online/offline). Naplno využijete výbornou znalost českého a anglického jazyka (denní komunikace s UK), vaše analytické schopnosti a dobrou znalost Excelu. Oceníme váš pozitivní přístup k práci i k zákazníkům, pečlivost nezbytnou v administrativě a dobré prezentační schopnosti.

Nabízíme

  • Budete pracovat v malém přátelském týmu ve společnosti, které je dlouhodobě jedničkou ve svém oboru
  • Prostředí mezinárodní společnosti s možností využívat anglický jazyk
  • Čeká vás různorodá a zodpovědná práce
  • Také vás potěšíme balíčkem benefitů jako dovolená navíc, sick days, stravenky, jazykové vzdělávání, roční bonusy apod.
  • Lokalita v centru Prahy, nástup možný ihned
  • HPP, smlouva po prvním roce na dobu neurčitou.

Těšíme se na vás životopis.