Manualní/Automatizovaný TESTER!!

Firma Grafton Recruitment
Místo pracoviště Hlavní město Praha
Kontaktní osoba Dvořáková Nikola
Kontaktní telefon (+420) 242 456 610

Detail pozice:

POPIS POZICE
Zajímá Vás oblast hi-tech vývoje a aplikací? Zajímala by Vás pozice spojená s automotive a zdravotnictvím? No tak to jste tady správně!
Hledáme testera, který má zkušenost s C++, C# nebo Javou.

Co by Vaše práce obnášela?
- Testování softwaru (manuální, automatizované)
- Zahraniční projekty, příležitostné cesty do zahraničí (USA, Evropa)
- Analýza požadavků a specifikace test case a testovacích scénářů
- Detekce a reportování chyb
- Komunikace s vývojovými týmy
- Tvorba dokumentace

POŽADAVKY
- 1 rok zkušeností s testováním
- Přehled v C++, C# nebo Javě, kvůli automatizaci
- Praxe s využíváním verzovacích nástrojů jako GIT/SVN či podobné
- Znalost práce s bug-tracking systémy
- Automatizované testování je velkou výhodou

DALŠÍ INFORMACE
Benefity:
- 5 týdnů dovolené
- Finanční bonusy
- Sickdays
- Multisport karta
- Stravenky
- Smlouva na dobu neurčitou
- Služební cesty po Evropě a do USA
- Příspěvky na pojištění, sportovní akce a mnoho dalšího

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Referenční číslo: 2-10-308028/FB

Další informace