MANIPULANT / MATERIALISTA / OPERÁTOR

Firma Grafton Recruitment
Místo pracoviště Jihlava
Kontaktní osoba Günther Robert
Kontaktní telefon +420 567 588 914
RegionVysočina

Detail pozice:

POPIS POZICE
Příležitost pro šikovné ženy i muže do výrobní společnosti. Jedná se relativně o snadnou práci, nic náročného. Vaší náplní práce bude:

- příprava materiálu k vysoušení a navážení výrobků k pokovení, případná obsluha pokovovacího stroje
- zajišťování a příprava obalového materiálu
- odvoz vyrobených kusů do meziskladu nebo skladu hotových výrobků.
- udržování pořádku na pracovišti

Práce je ve třísměnném provozu.

Nástup možný ihned

POŽADAVKY
- ZŠ, vyučení nebo SOU (technické zaměření výhodou)
- praxe v oboru výhodou
- manuální zručnost
- ochotu pracovat ve třísměnném provozu.

DALŠÍ INFORMACE
Benefity:
- 25 dní dovolené
- dotované závodní stravování
- 13. mzda + další benefity
- náborový příspěvek 5000 Kč
- mimořádné příplatky za směnný provoz 500 a 1000 Kč/měs.
- pro třísměnný provoz 100 Kč/den stravenky plně hrazené zaměstnavatelem
- příspěvek na dopravu 500 až 1500 Kč/měs.
- příplatek za zdraví (bez prac. neschopnosti) 500Kč

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Referenční číslo: 6-30-305986/FB

Další informace