Manipulant/ka obalů (interní logistika)

Firma FOREZ s.r.o.
Místo pracoviště FOREZ s.r.o., provozovna Sázava, Sázava 1, 563 01 Lanškroun
Kontaktní osoba Marcela Píšová
Kontaktní telefon +420 465 352 211,775 752 763
RegionPardubický

Pracovní náplň: zajišťuje interní logistiku obalů - zásobuje halu (výrobu) prázdnými obaly, odváží plné obaly a ukládá je na sklad, stará se o vzhled výrobních prostor (pořádek, čistota), manipulace s vysokozdvižným vozíkem - VZV (ještěrka). Požadavky: výhodou je min. výuční list, VZV výhodou, případně zaškolíme zdarma. Další informace: čisté prostředí, 12hod směnný provoz. Další bonusy: odměna za plnou docházku atd. Svozová doprava na trase Ústí nad Orlicí - Česká Třebová - Lanškroun - Sázava a zpět. Pracoviště: nový závod lisovny plastů Sázava. Nabízíme: Odpovídající mzdové ohodnocení, k základní mzdě příplatky za směnnost. Prémie za nejlepšího pracovníka směny, prémie dle plnění cílů. Zaměstnanecké benefity - příspěvek na obědy, odměna za plnou docházku a další. Pracovní poměr na dobu určitou s možností dalšího prodloužení nebo změnou na dobu neurčitou. Stabilní pracovní místo. Práci v týmu pro přední automobilky.