MANAŽER ZÁKAZNICKÉHO SERVISU

Firma Grafton Recruitment
Místo pracoviště Jihlava
Kontaktní osoba Gebrtová Kamila
Kontaktní telefon +420 567 588 915
RegionVysočina

Detail pozice:

POPIS POZICE
Naše vize míří vysoko, ale Vysočino - věříme, že je na tvé půdě člověk, který naplní naše představy!

Hledáme manažera, jehož nejsilnější zbraní bude, kromě zkušeností, jeho OSOBNOST. Vaše role bude silně strategická, a to na úrovni komunikace zásadních otázek se stávajícími zákazníky. Hledáme tedy člověka otevřeného, energického, komunikativního, který má strategické myšlení a silnou orientaci na zákazníka.

Na pozici, která je pro nás značně klíčová, uplatníte své dosavadní obchodní zkušenosti z mezinárodního prostředí. Občasné cestování v rámci Evropy, a částečně také za oceán, bude nedílnou součástí Vaší práce. Jelikož jsme výrobní společnost, technická orientace je opravdu nutností. Ovšem hlavním úkolem nebude ani business development, ani řešení technických projektů, nýbrž rozvoj vztahů se zákazníky a nastavování spolupráce k maximální vzájemné spokojenosti.

Jako manažer budete řídit poměrně velký tým lidí. Je řada úkolů, které máme před sebou. Mezi nimi bude i nastavení kvalitnějších procesů, ať už interně, tak směrem k zákazníkovi.

Věříte, že máte předpoklady pro takovou roli manažera? Pak nám pošlete svůj životopis v angličtině.

POŽADAVKY
- VŠ vzdělání (technické / ekonomické)
- AJ plynule pro denní obchodní komunikaci
- zkušenosti v mezinárodním obchodním prostředí
- technická orientace
- primární pro nás bude Vaše osobnost a zkušenosti na manažerské pozici
- silný komunikátor, který je schopen navazovat a rozvíjet obchodní vztahy
- orientace na zákazníka
- schopnost řídit a motivovat tým lidí
- strategické a analytické myšlení
- ochota cestovat do zahraničí (cca 5-6 dní v měsíci)
- MS Office pokročile
- ŘP sk. B - aktivní řidič

DALŠÍ INFORMACE
Benefity:
- celá škála standardních + manažerských benefitů
- zázemí silné mezinárodní společnosti
- prostředí společnosti, která si plní své vize

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Referenční číslo: 6-13-311114/FB

Další informace