Manažer/ka skupiny poboček

Firma Generali Česká pojišťovna a.s.
Místo pracoviště Praha
Kontaktní osoba Marta Maráková marta.marakova@generaliceska.cz
RegionPraha
Generali Česká Pojišťovna, hledá do svého týmu kandidáta/kandidátku na pozici Manažer/ka skupiny poboček

Hledáme:
  • osobnost, kterou lákají výzvy
  • chce najít uplatnění v oblasti obchodu a řízení týmu
  • baví ji práce s lidmi a nebojí se změn a práce pod stresem

Další předpoklady:
  • manažerské dovednosti a schopnost vést tým
  • pozitivní přístup a týmovost

Pracovní náplň

  • vedení, rozvoj týmu a nábor přepážkových pracovníků
  • organizace práce na přepážkovém pracovišti
  • efektivní motivace jednotlivých pracovníků
  • sestavování a plnění obchodního plánu skupiny
  • komunikace s vedením společnosti, spoluúčast na vytváření obchodní strategie společnosti
  • aktivní spolupráce při zavádění obchodních akcí a nových produktů do praxe

Požadujeme

  • minimálně SŠ vzdělání zakončené maturitou
  • praktické zkušenosti s vedením a rozvojem týmu pracovníků (min. 2 roky)
  • praxe v pojišťovnictví nebo bankovnictví, obchodní zkušenosti, orientační přehled a znalost pojistných produktů podmínkou
  • obchodní zkušenosti, orientační přehled nebo znalost pojistných produktů výhodou
  • uživatelská znalost MS Office (Word, Excel, Powerpoint)
  • řidičský průkaz sk. B, vlastní automobil (po zkušební době možnost využití výhodného operativního leasingu)

Nabízíme

  • práci na hlavní pracovní poměr se zázemím kapitálově silné společnosti
  • zajímavou práci v dynamickém prostředí
  • možnost seberealizace
  • reálnou možnost nadstandardních příjmů
  • komplexní systém vzdělávání a tréninků
  • perspektivu profesního a osobního růstu
  • širokou škálu zaměstnaneckých benefitů (týden dovolené navíc, 2 dny/rok na osobní důvody, pružná pracovní doba, penzijní připojištění...)

Doplňující informace

  • pracoviště: Jihlava
  • nástup: dle dohody

Těšíme se na Vámi zaslaný strukturovaný životopis v českém jazyce.
detail-1