LISAŘ KRYTŮ (ZLÍN) - 38 tis, 13. plat, docházkový bonus

Firma Grafton Recruitment
Místo pracoviště Zlín
Kontaktní osoba Plšek Radoslav
Kontaktní telefon 573 902 930
RegionZlínský

Detail pozice:

POPIS POZICE
Chybí vám v práci 13.plat? Výdělky od 190kč/hod? FIXNÍ měsíční prémie (6 - 10 000,-kč)?
Přidejte se k nám.

Nabíráme pracovníky do Zlínské firmy v PŘÍLUKU na pozici LISAŘ.

- práce u lisu (vytlačování dílců, vakuové tvarování a reaktivní vstřikování (RIM))
- lisování auto dílců, blatníků, krytů na motor...
- po zapracování se bude jednat o samostatnou práci u strojního zařízení
- práce ve 3 směnném provozu

POŽADAVKY
- fyzická zdatnost
- pracovní morálka
- manuální zručnost

DALŠÍ INFORMACE
Benefity:
* 13. plat
* základní fixní mzda (18 - 23 600)
* 30 - 35% měsíční prémie za pracovní výkon (6 - 10 000,-kč)
* Docházkový bonus (500,- Kč formou Flexi Pass)
* TÝDEN DOVOLENÉ NAVÍC
* příplatek za práci o víkendu 60%
* stravenky Sodexho ve výši 90,-Kč
* po 6 měsících převod na dobu neurčitou
* extra příplatek za směnnost 8% (zpravidla 1 500 - 2 000Kč/měs)
* závodní stravování - možnost využít firemní kuchyni (jídelna)

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Referenční číslo: 10-21-312054/FB

Další informace