KREJČÍ/KREJČOVÁ, ŠIČ/KA TEXTILNÍ VÝROBY

Firma Sewing Development Czech Company s.r.o.
Místo pracoviště Sewing Development Czech Company s.r.o.-002, Čerchovská 15/12, Liberec IX-Janův Důl, 460 07 Liberec 7
Kontaktní osoba Bc. Tereza Blahová, MBA, jednatelka společnosti
Kontaktní telefon +420 725 581 935
RegionLiberecký

Hlavní náplň práce: - Krejčová /šička pracuje na přidělených strojích a provádí operace, které jí jsou přiděleny v kvalitě dle předaného vzoru. - Výroba kusová, výroba sériová textilních šitých výrobků. Požadujeme: - Praxe na obdobné pozici výhodou nikoliv podmínkou. - Zodpovědný přístup k práci - Manuální zručnost - Ochota učit se novým věcem - Praxe a znalost konfekční výroby vítána Nabízíme: - Moderní pracovní prostředí - Moderní šicí technologie - Odpovídající mzdové ohodnocení - Pracoviště v blízkosti Vašeho bydliště v Liberci - Rozmanitá a zajímavá práce Poznámka k volnému pracovnímu místu: - V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: info@sdcc.cz - Podmínkou pro přijetí je úspěšné vykonání praktické zkoušky u šicího stroje. Pokud Vás naše nabídka zaujala, své ŽIVOTOPISY zasílejte na: info@sdcc.cz