KONTROLOR CHEMICKÉ VÝROBY | ZAJÍMAVÁ MZDA

Firma Grafton Recruitment
Místo pracoviště Pardubice
Kontaktní osoba Konečný Roman
Kontaktní telefon +420 498 652 802
RegionPardubický

Detail pozice:

POPIS POZICE
Hledáme vhodné kandidáty do nově vznikající mezinárodní společnosti s více než 80ti letou tradicí v zahraničí.

Chcete být součástí zrodu moderní a zcela nové výrobní haly, která je vybavena těmi nejmodernějšími technologiemi? Zašlete nám svůj životopis!

Pozor! Nejedná se o klasickou pásovou výrobu, ale jde především o přípravu produktu k samotné expedici, čeká Vás tedy různorodá činnost a nadstandardní finanční ohodnocení. Navíc máte možnost kariérního růstu.

Co Vás na pozici čeká?

- zodpovědnost za provoz strojů a zařízení
- příprava surovin a hotových výrobků k expedici
- odběr vzorků produktu z výrobní linky pro procesní test
- denní a preventivní prohlídky strojů a výrobních zařízení

POŽADAVKY
- SŠ vzdělání
- znalost AJ výhodou
- znalost MS Office (Word/Excel)
- velkou výhodou licence VZV
- ochota pracovat ve směnném provozu/včetně nočních směn

DALŠÍ INFORMACE
Benefity:
- nadstandardní finanční ohodnocení
- 5 týdnů dovolené
- 3 sickdays
- stravenky
- bezplatné vedení účtu
- zcela nová výrobní společnost

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Referenční číslo: 5-30-310774/FB

Další informace