KONTROLA KVALITY

Firma Grafton Recruitment
Místo pracoviště Pelhřimov
Kontaktní osoba Günther Robert
Kontaktní telefon +420 567 588 914
RegionVysočina

Detail pozice:

POPIS POZICE
Práce na HPP, pro absolventy, kteří zde mají příležitost nabýt praxi a odborného vzdělávání ve výrobní společnosti. Pečlivě Tě zaškolíme. Kromě nástupního příspěvku a základního platu je zde ještě atraktivní příplatek za třísměnný provoz + odměny za plnou docházku. Tvojí základní náplní práce na této pozici na Pelhřimovsku bude:

- kontrola výrobku, zda-li splňují všechny parametry dle výkresové dokumentace
- budeš si volit vhodné pomůcky, nástroje a měřidla
- informovat o neshodách, vadných výrobcích a jejich vyřazování a také navrhovat opatření k odstraňování nedostatků
- pravidelný reporting kontrol
- vydávání osvědčení o kvalitě hotových výrobků pro předání zákazníkovi

POŽADAVKY
- Ideálně SŠ vzdělání technického směru
- Šanci mají také absolventi
- Výborná orientace ve výkresové dokumentaci
- Znalost práce s měřidly
- Technický a pečlivý typ člověka, dobré komunikační schopnosti
- MS Office

DALŠÍ INFORMACE
Benefity:
- 5 týdnů dovolené
- stabilizační odměny dle odpracovaných let
- odměny za zlepšovací návrhy
- stravování v moderní jídelně nebo stravenky
- jazykové kurzy hrazené zaměstnavatelem
- volnočasové benefity
- sleva na koupi firemních bytů

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Referenční číslo: 6-30-305991/FB

Další informace