Klientské centrum Prostějov - Produktový specialista/tka

Firma Česká spořitelna, a.s.
Místo pracoviště Knihařská 137 10 Prostějov Prostějov 79601
Kontaktní osoba Tatiana Šlíwová
RegionOlomoucký

Pracovní náplň:

  • vaším hlavním posláním bude úspěšně vyřešit klientův požadavek a správnou analýzou mu poradit ve světě financí
  • budete přijímat hovory klientů a zároveň i na klientův požadavek volat
  • budete jim aktivně pomáhat s obsluhou produktů a řešit jejich požadavky, hledat nejvhodnější řešení tak, aby se klient loučil spokojený, se všemi informacemi a získal u nás produkty, které mu pomohou řešit jeho životní situace
  • pracovní směna 8 h (v rozmezí od 7:30h do 19:00h)

Hledáme právě Vás, pokud:

  • máte rádi lidi a toužíte se stát jejich profesionálním rádcem v oblasti financí
  • máte tah na branku a vidíte za sebou rádi konkrétní výsledky
  • v prodeji vidíte příležitost pomoci klientovi vyřešit jeho finanční situaci
  • jste týmoví hráči
  • umíte pracovat s PC
  • máte maturitu

Co nabízíme:

  • možnost práce z domova bez nutnosti kamkoliv jezdit (Home office)
  • v prvním roce si v průměru vyděláte 30.000 Kč/měsíc, ve druhém roce pak 33.000 Kč/měsíc
  • vzdělání v oblasti bankovnictví a financí v hodnotě 250.000 Kč• zdarma možnost doživotní certifikace od ČNB
  • moderní pracoviště v centru města, dostupnost MHD

Navíc ke mzdě nabízíme jedny z nejlepších benefitů na trhu:

  • 42 dnů volna (25 dní dovolené, 5 dní zdravotního volna bez udání důvodu, 1 den volna navíc každý měsíc pro skvělý work-life balance)
  • 120 Kč za odpracovaný den ve stravenkách - plně hrazené zaměstnavatelem
  • příspěvek 9 600 Kč do Cafeterie (možnost Multisport karty)
  • zvýhodněné bankovní produkty
  • příspěvek na penzijní pojištění – až 28 800 Kč/rok
  • zvýhodněný mobilní tarif, nákup automobilů (Škoda, Opel, Volkswagen a další), nákup elektroniky (Datart, Dell a další), nákup zájezdů (Čedok, Exim Tours, Invia a další), cestování vlakem - Leo Express, občerstvení na Budějovické (KFC, UGO, Paul, Costa) a mnoho dalších