KALKULANT - ROZPOČTÁŘ

Firma Casta a.s.
Místo pracoviště Pražská 467, Pražské Předměstí, 397 01 Písek 1
Kontaktní osoba Lucie Dolejšová
Kontaktní telefon +420 737 268 961
RegionJihočeský

ZÁKLADNÍ NÁPLŇ PRÁCE: - poptávání specializovaných subdodavatelů a zajišťování nabídek - analýza a vyhodnocení cenových nabídek - zpracovávání rozpočtů - vypracovávání objemových cenových porovnání dle typu staveb - spravování databáze subdodavatelů - příprava podkladů pro nabídky společnosti POŽADAVKY: - VŠ nebo SŠ vzdělání stavebního směru - praxe v oblasti rozpočtování staveb - dobrá znalost práce na PC - MS Office, především Excel, AutoCad, MS Project - znalost SW pro zpracování rozpočtů - komunikativnost, samostatnost, spolehlivost, iniciativní přístup, smysl pro fair-play, týmovost Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení. NABÍZÍME: - uplatnění ve stabilní společnosti s možností profesního i kariérního růstu - odměňování závislé na osobních výkonech - práce v přátelském kolektivu - dlouhodobý zaměstnanecký vztah - podpora dalšího vzdělávání a odborného rozvoje - výše platu po zapracování až 40 000,- Kč/měs. + podíl na ročních odměnách až do výše 50% roční mzdy - příspěvek na stravování - příspěvek na životní pojištění po odpracovaném roce - bonusová dovolená dle odpracovaných let a výsledků společnosti - pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení Kontakt: zasílejte životopisy na email: kariera@castapisek.cz