JEHLENÍ (OŘEZ) VÝROBKŮ - ZLÍN (23 - 25 000/MĚS)

Firma Grafton Recruitment
Místo pracoviště Zlín
Kontaktní osoba Plšek Radoslav
Kontaktní telefon 725557583
RegionZlínský

Detail pozice:

POPIS POZICE
Hledáme kandidáky pro manuální práci ve Zlíně:

Náplň práce:
* ořez drobným nožíkem lisovaných plastových dílů (práce v sedě i ve stoje)
* začišťování, lehké zabroušení a předání dílců dál do výroby
* práce v sedě i ve stoje - střídá se to v průběhu směny
* 3 SMĚNNÝ PROVOZ

POŽADAVKY
* fyzická zdatnost
* pracovitost
* zodpovědný přístup k práci

DALŠÍ INFORMACE
Benefity:
* 13. plat (VYPLÁCENÝ 2X ROČNĚ)
* 25 dní dovolené (tj. TÝDEN DOVOLENÉ NAVÍC)
* příplatek za práci o víkendu 60%
* příplatek za směnnost 1500 - 2000/měsíčně
* extra osobní ohodnocení 1000 - 2000/měs (za 4 směnný provoz)
* stravenky Sodexho ve výši 90,-Kč
* po 6 měsících převod na dobu neurčitou

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Referenční číslo: 10-21-312049/FB

Další informace