IT admin (Linux) - pojď vést a rozvíjet kolegy

Firma Česká spořitelna, a.s.
Místo pracoviště Budějovická 1518 13a Praha Michle 14000
Kontaktní osoba Klára Svobodová
RegionPraha

Co Vás čeká za práci:

  • držení a péče o know how a postupy/metody a následně jejich přenášení na ostatní kolegy v týmu
  • pomoc ostatním kolegům v rozvoji - hledání nových cest a vhodného rozvoje kolegům “na míru”, školení
  • definovat standardy řemesla v rámci svého chapteru včetně průběžného Quality assurance
  • administrace a monitoring aplikace Oracle Siebel CRM na OS Linux, DB Oracle
  • instalace, údržba a upgrade systémových prostředků, řešení problémů
  • analýza potřeb ČS a návrh řešení
  • monitorování a ladění výkonu aplikace CRM
  • správa monitoringu (HP OVO, appdynamics, grafana, dynatrace)
  • vypracování systémové a provozní dokumentace
  • psaní shell scriptů, pipelines v Jenkins
  • správa aplikací v OpenShiftu
  • práce s git a svn
  • administrace apache serverů

Budeme si rozumět, pokud:

  • zkušenost s formálním či neformálním vedením a rozvojem lidí
  • zájem dále rozvíjet své řemeslo a lidi v něm
  • jste proaktivní, iniciativní a nečekáte na zadání úkolu
  • jste ochotný/á držet pohotovost
  • máte rád práci v týmu
  • nedělá vám problém používání příkazové řádky a Linux je vaše oblíbená technologie, kde máte alespoň uživatelskou znalost
  • chcete poznat jak se dělá pipeline v Jenkins.
  • jste ochotný/á dlouhodobě se učit novým věcem, i z vlastní iniciativy a předávat si znalosti s kolegy i napříč týmy
  • rád/a objevujete nové technologie a vymýšlíte způsoby, jak získané vědomosti přenést do každodenní práce
  • máte základní znalost apache http či Tomcat, dále SQL

U nás získáte:

  • možnost rozvíjet se ve vedení a rozvoji lidí
  • příležitost předávat své know how svým kolegům
  • možnost spolurozhodovat o fungování ve Spořce
  • 42 dnů volna (25 dní dovolené, 5 dní zdravotního volna bez udání důvodu, 1 den volna navíc každý měsíc pro skvělý work-life balance)
  • 120 Kč za odpracovaný den ve stravenkách - plně hrazené zaměstnavatelem
  • příspěvek 9 600 Kč do Cafeterie (možnost Multisport karty)
  • zvýhodněné bankovní produkty
  • příspěvek na penzijní pojištění – až 28 800 Kč/rok
  • zvýhodněný mobilní tarif, nákup automobilů (Škoda, Opel, Volkswagen a další), nákup elektroniky (Datart, Dell a další), nákup zájezdů (Čedok, Exim Tours, Invia a další), cestování vlakem - Leo Express, občerstvení na Budějovické (KFC, UGO, Paul, Costa) a mnoho dalších