Inženýr zákaznické kvality

Firma Grafton Recruitment
Místo pracoviště Liberec
Kontaktní osoba Králová Veronika
Kontaktní telefon 489 208 934
RegionLiberecký

Detail pozice:

POPIS POZICE
PPAP, APQP, VDA, ISO/TS 16949... všechno umíte a znáte? K tomu máte zkušenosti z automotive a domluvíte se anglicky?

Pak hledáme právě Vás!

Na pozici

INŽENÝR ZÁKAZNICKÉ KVALITY

budete

* zajišťovat denní komunikace se zákazníky
* zodpovídat za správu databází spokojenosti zákazníků, i všech zákaznickým reklamací
* zjišťovat spokojenost zákazníků a tuto skutečnost pravidelně reportovat
* kontrolovat PPAP vzorky, předkládat PPAP dokumentaci dle harmonogramů projektů a změnových řízení
* moderovat řešitelské týmy
* verifikovat efektivitu implementovaných nápravných a preventivních opatření
* spolupracovat na realizaci nových projektů

POŽADAVKY
Požadujeme:
* alespoň SŠ vzdělání, technický směr výhodou
* znalost AJ na komunikativní úrovni, NJ výhodou
* praxe z oblasti automotive
* znalost systémů ISO/TS 16949 a VDA, znalost procesu řešení problému (8D) a
standardních metod kvality (např. PPAP, APQP)
* znalost MS Office, znalost systému SAP výhodou
* technické myšlení, chuť se učit nové věci, dobré komunikační a organizační dovednosti

DALŠÍ INFORMACE
Benefity:
Nabízíme:
* bonusový systém (beznemocnost, plnění cílů kvartálně atd.)
* jazykové kurzy
* motivační systém
* 5 týdnů dovolené
* závodní stravování
* možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Referenční číslo: 11-30-316290/FB

Další informace