INŽENÝR KVALITY V AUTOMOTIVE | UHERSKOHRADIŠŤSKO

Firma Grafton Recruitment
Místo pracoviště Uherské Hradiště
Kontaktní osoba Polášková Anna
Kontaktní telefon 720 748 827
RegionZlínský

Detail pozice:

POPIS POZICE
Pro našeho významného klienta, působícího v oblasti automotive hledáme vhodného kandidáta na pozici INŽENÝR KVALITY.

Náplní Vaší práce bude:
* Vyřizování případných reklamací
* Analýza a projednávání požadavků zákazníka
* Provádění interních a externích auditů
* Implementace nových systémů jakosti
* Zvyšování kvality výroby
* Komunikace s dodavateli a odběrateli
* Reportování manažerovi kvality

POŽADAVKY
- VŠ vzdělání
- Znalost anglického nebo německého jazyka na úrovni minimálně B1
- Zkušenosti z pozice inženýra kvality v automotive
- Znalost ISO TS 16949 výhodou
- Znalost nástrojů kvality (FMEA, 8D-reporty, Ishikawa, PPAP, SPC)

DALŠÍ INFORMACE
Benefity:
* 13. plat
* Stravenky
* Mobilní telefon, notebook
* Flexibilní pracovní doba
* Možnost vzdělávání a dalšího odborného růstu
* Jazykové kurzy

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Referenční číslo: 10-30-312450/FB

Další informace