INŽENÝR/KA VÝVOJOVÉ ZKUŠEBNY VENTILÁTORŮ

Firma ZVVZ MACHINERY, a.s.
Místo pracoviště Sažinova 888, 399 01 Milevsko 1
Kontaktní osoba Ing. Hana Klukáčková
Kontaktní telefon +420 382 552 705
RegionJihočeský

Náplň práce: - spolupráce na vývoji průmyslových ventilátorů - příprava modelů ventilátorů pro aero-akustická měření - spolupráce při aero-akustických měřeních . příprava podkladů pro technickou dokumentaci - spolupráce s obchodním úsekem a technickou konstrukcí Pracovní doba dle dohody. Požadujeme: - VŠ technického směru - znalost 2D/3D konstrukce - zodpovědnost, samostatnost, technický zájem - znalost anglického jazyka - vhodné i pro absolventy Výhodou: - zkušenosti/zájem o mechaniku tekutin/akustiku - zkušenosti/zájem o numerické simulace Nabízíme: - zázemí stabilní a renomované společnosti - motivující finanční ohodnocení a práci na zajímavých projektech - 5 týdnů dovolené - závodní stravování - příspěvek na penzijní připojištění - příspěvek na dojíždění - benefitní program - jazykové kurzy - možnost dalšího vzdělávání a osobního rozvoje - až pět dnů v měsíci práce z domova Bližší informace získáte: Ing. Hana Klukáčková tel. : 382 55 2705, hana.klukackova@zvvz.cz