Inženýr dodavatelské kvality

Firma Manpower
Kontaktní osoba Barbora Knihová
Kontaktní telefon +420 727 810 545
RegionOlomoucký

Detail pozice

Jaká bude Vaše náplň práce?

- Vaším úkolem bude zajišťování auditů u zákazníků, vyžadování akčních plánů a jejich následné zlepšování

- S dodavateli budete řešit neshody, jejich požadavky a následné nápravná opatření

- Budete provádět potřebné kontroly, popisovat stav dodaných výrobků a služeb a následně navrhovat kroky, které povedou k neustálému zlepšování dodavatelů

Požadujeme

Co očekáváme od Vás?

- SŠ / VŠ vzdělání ideálně v technickém směru

- Angličtinu na velmi dobré komunikativní úrovni

- Předchozí zkušenosti ve výrobní společnosti, ideálně v oblasti kvality či nákupu

Nabízíme

Proč byste měli poslat životopis právě na tento inzerát?

- Protože se jedná o akční práci pro nadnárodní společnost

- Budete mít možnost poznat se s kolegy v rámci sportovních akcí či grilování v létě

- Na konci roku se zabavíte na vánočním večírku

- Získáte možnost vycestovat do zahraničí, bude Vám nabídnuto další vzdělávání

- Samozřejmostí jsou pro Vás stravenky, flexipasy či voucher na masáž přímo v práci