HR Administrátor - Absolventi vítáni

Firma Manpower
Kontaktní osoba Šárka Hercíková
RegionPraha

Detail pozice

Popis pozice:

Hlavním cílem je zajištění on-boardingu nových zaměstnanců pro klienta, mzdová a personální agenda, fakturace a administrativa.

A tvoje hlavní odpovědnosti?

  • Mzdová a personální agenda - zajištění onboardingu nových zaměstnanců, HR agenda, Back Office
  • Fakturace - podklady pro fakturaci, zadávání faktur do systémi
  • Zajištění správnosti nástupních a výstupních procesů
  • Administrativa
  • Office management

Požadujeme

Jaké jsou naše požadavky?

  • Znalost AJ minimálně na úrovni B2
  • Alespoň základní znalost zákoníku práce, základů BOZP a PO
  • Základní orientace ve mzdovém účetnictví
  • Středoškolské vzdělání zakončené maturitou

Nabízíme

Za odměnu nabízíme:

  • 1 týden dovolené navíc takže dohromady 25 dní
  • Stravenky
  • Příspěvek na MHD
  • Mobilní telefon i pro soukromé účely
  • Multisport karta
  • Penzijní připojištění
  • A mnoho dalších