Hlavní účetní | MIMO AUTOMOTIVE

Firma Grafton Recruitment
Místo pracoviště Liberec
Kontaktní osoba Králová Veronika
Kontaktní telefon 489 208 934
RegionLiberecký

Detail pozice:

POPIS POZICE
Pro menší společnost hledáme hlavní účetní! Jste zkušená účetní a chcete se posunout dále? Cítíte se v účetnictví jako ryba ve vodě? K tomu se domluvíte jakž takž anglicky?

Pak nám reagujte na zajímavou pozici!

Jako Hlavní účetní | MIMO AUTOMOTIVE

bude Vaší náplní práce:
* Účtování režijních a materiálových faktur
* Platební styk (příprava platebního návrhu a příkazu, účtování odchozích plateb)
* Účtování dlouhodobého hmotného a nehmotného majetku
* Účtování dohadných položek, rezerv a nákladů příštích období
* Zajištění komunikace s dalšími odděleními
* Koordinace přípravy měsíční a roční závěrky
* Příprava daňových přiznání (DPPO,DPH, silniční daň), komunikace s daňovou poradkyní
* Příprava podkladů pro mzdy a komunikace s externí mzdovou účetní

POŽADAVKY
* SŠ vzdělání (ekonomika)
* praxe v oblasti účetnictví min. 3 roky
* znalost mezinárodních standardů výhodou
* orientace v daňové problematice
* středně pokročilá znalost angličtiny (B1)
* uživatelská znalost práce na PC (Ms Office)
* komunikativní, spolehlivá osobnost
* schopnost samostatné i týmové práce
* aktivní řidič

DALŠÍ INFORMACE
Benefity:
- zajímavá a samostatná práce
- zázemí nadnárodní společnosti
- stabilita pracovního týmu
- dobré pracovní podmínky a ohodnocení

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Referenční číslo: 11-11-314854/FB

Další informace