HEAD OF ACCOUNTING

Firma Grafton Recruitment
Místo pracoviště Olomouc
Kontaktní osoba Vaidová Magda
Kontaktní telefon +420 584 108 780

Detail pozice:

POPIS POZICE
- odpovědnost za vedení účetnictví pro zpracování účetní uzávěrky dle CZ standardů
- optimalizace účetní metodiky
- znalost účetních standardů dle US GAAP/ IFRS
- jednání s finančními úřady a auditory
- zpracování měsíční účetní uzávěrky, daňových přiznání, inventarizací účtů
- kontrola účetních záznamů
- sledování změn v účetní a daňové legislativě, jejich aplikace v praxi
- zpracování statistických výkazů
- zpracování pravidelného reportingu
- spolupráce při optimalizaci funkčnosti finančního modulu informačního systému

POŽADAVKY
- ekonomické vzdělání
- znalost účetnictví
- zkušenost z výrobní firmy, automotive výhodou
- znalost účetních standardů IFRS/ US GAAP
- angličtinu budete používat, čili je také podmínkou

DALŠÍ INFORMACE
Benefity:
- roční bonus
- 5 týdnů dovolené ročně
- příspěvky na stravování formou stravenky v hodnotě 100 Kč/den s příspěvkem firmy ve výši 55 %
- bezplatné kursy angličtiny v pracovní době
- bezplatný nápojový režim ( káva, čaj, minerální voda )

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Referenční číslo: 12-11-309277/FB

Další informace