Finanční analytik se zkušeností

Firma Manpower
Kontaktní osoba Karolína Boleslavová
Kontaktní telefon +420739343452
RegionPardubický

Detail pozice

Analýzy toho, jak se firmě daří - je to Vaše vysněná práce? Každý den konverzace v angličtině - bez problémů? Potom nezbývá nic než objevit co skrývá nová pracovní šance v Pardubicích. Napište mi na email: karolina.boleslavova@manpower.cz

Oficiální úkoly analytika:
- tvora reportu a jejich kontrola v rámci společnosti
- finanční a obchodní hodnocení firmy - analýzy
- tvora statistik a jejich prezentace
- spolupráce s dalšími členy na jiných činnostech v controllingu

Požadujeme

Přesnější požadavky:
- zkušenost s analýzami soukromého podniku
- schopnost hovořit a psát v AJ
- ovládání MS Excel na velmi dobré úrovni
- zájem o tento obor, soustředěnost na práci s čísly a daty

Nabízíme

Co Vás čeká:
- další krok v kariéře spojený s jiným přehledem o fungování společnosti
- určitá míra zodpovědnosti kompenzovaná odměnou
- odměna ve formě mzdy, bonusů a dalších benefitů
- mezi výhody patří 5 týdnů dovolené, stravenky, flexibilní pracovní doba a další