Finanční a pojišťovací poradce na obchodním místě

Firma ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB
Místo pracoviště ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB - prac. Mohelnice, Okružní 11E, 78985 Mohelnice
Kontaktní osoba Kamil Böhm
Kontaktní telefon +420 603 222 950

Náplň práce: správa a péče o pojistný kmen, práce na zaběhnutém obchodním místě, klientské poradenství a sjednávání smluv. Nabízíme:finančně zajímavé ohodnocení, finanční podpora po dobu 12 měsíců (adaptační proces), odborná podpora (školení), technická podpora, benefity, odměny, flexibilní prac. doba, práce u klientů, vhodné i pro absolventy. Požadavky: minimálně ukončené středoškolské vzdělání, trestní bezúhonnost, základní znalost práce na PC, řidičské oprávnění skupiny B, reprezentativní slovní projev, samostatnost, nekonfliktnost, všeobecný přehled, flexibilita. Předchozí praxe v oboru výhodou, není však podmínkou. Doplňující informace: práce z počátku na dohodu o provedení práce (2 měsíce), následně dle domluvy. Životopis zasílejte na e-mailovou adresu kontaktní osoby. Vybraní uchazeči budou následně kontaktováni a pozváni k osobnímu pohovoru. Pracovní doba PO-PÁ od 8:00-12:00 hod. 13:00 do 17:00 hod.

Další informace