Expert na zákaznickou zkušenost / Analýza dat

Firma Česká spořitelna, a.s.
Místo pracoviště Budějovická 1518 13a Praha Michle 14000
Kontaktní osoba Alena Hroncová
RegionPraha
Co Vás čeká v rámci pracovního dne?

  • Budete vylepšovat zákaznickou cestu v oblasti finančního zdraví firem, která pod Vašema rukama výrazně posune klientskou spokojenost.
  • Aktivně se zapojíte do celého procesu vývoje a zlepšování produktů a služeb s focusem na digi first prinicp.
  • Společně s ostatními kolegy v týmu budete rozvíjet know how v oblasti digitálního poradenství v oblasti finančního zdraví.
  • Svému týmu pomůžete pokročilou analýzou dat o českých firmách a jejich používání finančních produktů.
  • Budete připravovat datové podklady pro tvorbu výstupů určených pro naše klienty nebo bankéře.
  • Ve vašem hledáčku budou i nové trendy a inovace, které stojí za to přenést do banky.
  • Než nová řešení implementujeme do produkce, otestujete si je s klienty a uživateli.

Jak si vás představujeme?

  • Ovládáte SQL na opravdu pokročilé úrovni. Stejně tak dokážete používat Python a máte zkušenosti s vytvářením ML.
  • Máte povědomí o práci s BigData, resp. o Sparku. Přemýšlíte analyticky. Výhodou je, pokud jste zvládl/a základy dalších statistických nástrojů (např. SAS, R apod.).
  • Jste kreativitní, přicházíte s vlastními návrhy řešení.
  • Máte zkušenost se zpracováním rozsáhlých souborů zákaznických dat a výsledky dokážete interpretovat i pro laické posluchače.
  • Dokážete vidět danou oblast očima klienta a chápat jeho potřeby.
  • Rád/a spolupracujete s týmem dalších lidí, máte k nim pozitivní přístup, jste otevřený/á a máte drive dotáhnout věci do konce.

A co vám za to nabízíme?

  • Práci v pohodovém týmu, od kterého se můžete ledasco přiučit. Zkrátka tým, který Vás nikdy nenechá ve štychu, a na který se můžete vždy obrátit.
  • Možnost věnovat se naplno datovému modelování s reálným obchodním dopadem a spolupracovat přitom s komunitou více než 200 zkušených Expertů na zákaznické cesty, ve které číhá inspirace na každém rohu.
  • U nás si sáhnete na moderní datové technologie – Keboola, Databricks, Snowflake, XGBoost apod.
  • Moc dobře víme, že nikdo učený z nebe nespadl. Proto u nás budete mít dostatek prostoru pro seberealizaci, profesní rozvoj i možnost odborného vzdělávání v rámci agilního týmu fungující ve squadu a řemesle (chapteru).