Exekutivní asistent/ka v centru Prahy!

Firma Grafton Recruitment
Místo pracoviště Hlavní město Praha
Kontaktní osoba Štupáková Šárka
Kontaktní telefon 242 456 617

Detail pozice:

POPIS POZICE
Máš ZKUŠENOSTI s administrativou, marketingem či financemi?
Baví Tě asistentská práce a hovoříš velmi dobře anglicky, či německy? Rád/a bys byl/a součástí týmu, kde můžeš profesně růst?

Pokud ANO, neváhej si přihlásit na pozici EXEKUTIVNÍ ASISTENT/KY!

Tvou náplní práce bude:
* Organizační a administrativní podpora určenému týmu patnerů
* Office management, marketing, podpora finančního oddělení
* Úprava dokumentů, formátování dle daných norem (v MS Word), korektury
* Vyřizování korespondence, telefonických hovorů
* Zajišťování překladů a pochůzek na soudy a úřady
* Ad hoc úkoly

Nástup: Možný ihned
Lokalita: Praha 1
Mzda: Dle zkušeností

POŽADAVKY
* Výborná znalost české gramatiky
* Velmi dobrá znalost anglického, či německého jazyka pro komunikaci na denní bázi
* Velmi dobrou znalost MS Office
* Zkušenost s oblastí marketingu, či financí VÝHODOU!
* Pečlivost, organizační schopnosti

DALŠÍ INFORMACE
Benefity:
* 5 týdnů dovolené
* 5 sick days
* Vánoční bonusy
* Stravenky
* Flexipass
* Příspěvek na penzijní připojištění
* Příspěvek na jazykové kurzy
* Příspěvek na multisport karty

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Referenční číslo: 19-12-312042/FB

Další informace