ENERGO&ENVIROMENTAL EXPERT

Firma Česká spořitelna, a.s.
Místo pracoviště Praha
Kontaktní osoba Petra Brejchová
RegionPraha
Pracovní náplň:

  • Vytváří strategická, koncepční a procesní řešení pro oblast Energo a Environment management včetně metodiky
  • Zná, soustavně sleduje a analyzuje legislativní požadavky, aktuální odborné trendy a vývoj trhu ve výše uvedených oblastech a promítá je do návrhů změn v souladu se strategií FSČS
  • Zodpovídá za soulad výkonu dané agendy se zákonnými požadavky plynoucí z platné legislativy v dané oblasti Energo a Environment managementu a navrhuje řešení vedoucí k zajištění souladu s platným legislativním rámcem
  • Pravidelně sleduje náklady na jednotlivé energie, vyhodnocuje dopady a navrhuje případná opatření, která by vedla ke snížení spotřeby energie - vedení agendy energetického hospodářství
  • Zodpovídá za přípravu a podporuje nastavení a řízení strategických změn ve výše uvedených oblastech
  • Připravuje řešení pro rutinní provoz a podílí se na jejich implementaci
  • Vytváří a může řídit ad hoc projektové týmy a zodpovídá za úspěšné dokončení, monitoring a implementaci navržených změn
  • Prezentuje navrhovaná řešení na lokální (české) i mezinárodní úrovni

Budeme si rozumět, pokud máte:

  • VŠ vzdělání a 5+ let praxe, znalost v oblasti Energo&Enviromental managementu budov, znalost bankovnictví výhodou
  • Aktivní znalost AJ (slovem i písmem)
  • Strategické a inovativní myšlení
  • Flexibilita, rychlá adaptace na změny
  • Důvěryhodnost, přesvědčivost, zodpovědnost
  • Týmová spolupráce, proaktivita, iniciativa
  • Argumentace a vyjednávání na velmi dobré úrovni
  • Komunikační a presentační dovednosti
  • Časová flexibilita a odolnost vůči stresu
  • Samostatná práce napříč různými oblastmi za účelem dosažení stanoveného cíle
  • Velmi dobrá znalost práce na PC (MS Office, SQL výhodou…), aplikace pro dané oblasti energo a environment
  • Zkušenosti z projektového a procesního řízení a řízení změn

U nás získáte:

  • zajímavou a zodpovědnou práci
  • možnosti odborného rozvoje a vzdělávání
  • motivující platové ohodnocení včetně nadstandardních zaměstnaneckých výhod
  • profesní perspektivu v zázemí mezinárodní banky