ELEKTROTECHNIK - VÝVOJÁŘ NAPÁJECÍCH ZDROJŮ PRO LED APLIKACE

Firma CRYTUR, spol. s r.o.
Místo pracoviště CRYTUR, s.r.o., Na Lukách 2283, 511 01 Turnov 1
Kontaktní osoba Ševčíková
Kontaktní telefon +420 481 319 597
RegionLiberecký

Náplň práce: Vývoj napájecích zdrojů pro LED Požadujeme: - Bc./Ing., obor elektronika - znalost návrhu napájecích zdrojů spínaných i lineárních - znalost návrhu termomanagementu elektronických zařízení - znalost postupů pro měření elektronických zařízení - znalost návrhu PCB - znalost některého z programovacích jazyků - vyhláška 50/1978 - anglický jazyk na komunikativní úrovni Pozice je vhodná pro absolventy. Nabízíme: - zajímavou práci ve stabilní společnosti - zázemí české společnosti - práci ve špičkovém kolektivu - prostor k vlastnímu růstu - odpovídající finanční ohodnocení - 5 týdnů dovolené - životní pojištění - stravenky - výběr teplých a studených nápojů na pracoviště zdarma Příspěvek na penzijní spoření/životní pojištění, 5 týdnů dovolené, stravenky, každoroční zvyšování mezd kontakt: telefonicky v pracovních dnech od 8:00 do 12:00 hod., e-mailem