ELEKTROTECHNIK/ ÚDRŽBÁŘ - vyhl. 50, §6

Firma Grafton Recruitment
Místo pracoviště Ústí nad Labem
Kontaktní osoba Bouma Jan
Kontaktní telefon 417 662 816
RegionÚstecký

Detail pozice:

POPIS POZICE
Schází nám pár šikovných rukou s platnou vyhláškou 50, §6!

* údržba strojního zařízení – preventivní, rutinní, prediktivní
* odstraňování poruch
* identifikuje problémy a navrhuje řešení na stávajícím zařízení
* spolupracuje s nadřízeným na nových projektech
* účastní se při pravidelných či plánovaných odstávek na výrobním zařízení
* účastní se projektů s cílem zlepšovat spolehlivost a udržovatelnost zařízení
* aktivní spolupodílení se na průběžném zlepšování kvality ve výrobě – dodržování postupů a cílů ISO a TS

POŽADAVKY
Elektrotechnik/ údržbář a požadavky na něj:

* SOU/ SŠ technického zaměření
* předchozí pracovní zkušenost na obdobné pozici nejméně 2 roky
* platná vyhláška 50, §6 podmínkou
* manuální zručnost
* znalost čtení technické dokumentace
* aktivní přístup k řešení problémů
* řidičský průkaz sk. B
* ochotu pracovat ve směnném - nepřetržitém provozu (12 hod. směny)

DALŠÍ INFORMACE
Benefity:
* pracovní doba 37,5h/týden
* 25 dní dovolené
* 2% penzijního připojištění
* 80 CZK stravenky/den
* 10% KPI ročně
* další vzdělávání a růst

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Referenční číslo: 8-21-304427/FB

Další informace