ELEKTROmontážní pracovník - 1SMĚNA!

Firma Grafton Recruitment
Místo pracoviště Brno-město
Kontaktní osoba Muchová Kristína
Kontaktní telefon (+420) 542 424 523
RegionJihomoravský

Detail pozice:

POPIS POZICE
Nabízíme práci v české elektrotechnické společnosti s dlouholetou tradici!

Jedná se především o montáž mechanických a elektrických částí komplexních systémů.

Co Vás čeká?

- elektromontáž dle technické dokumentace
- zapojování el. rozvaděčů
- práce dle instrukcí mistra

Výroba je zaměřená především do oblasti energetiky, ale i elektrických systémů pro dopravu, průmysl a jiné.

* Místo výkonu práce: Brno - Horní Heršpice

* Směnnost: pouze ranní směna od 6/7hod do 15/16hod

POŽADAVKY
- elektrotechnické vzdělání (obor silnoproud nebo slaboproud) výhodou
- znalost elektroschémat výhodou
- platné osvědčení vyhlášky č. 50 výhodou
- manuální zručnost a šikovnost
- časová flexibilita, ochota pracovat dle dohody
- schopnost číst pracovní instrukce a dodržovat je
- spolehlivost, pečlivost, důkladnost a schopnost práce v týmu

- Lokalita: Brno - Horní Heršpice
- Nástup: ihned nebo dle dohody

DALŠÍ INFORMACE
Benefity:
- různorodá práce ve společnosti, která pracuje se zákazníky z celého světa (možnost cestování - zakázky v zahraničí)
- možnost přechodu na HPP (délka spolupráce dle dohody)
- možnost kariérního růstu
- zajímavá mzda, možnost navýšení
- přátelský kolektiv v menší firmě
- stabilní zázemí !

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Referenční číslo: 3-21-314913/FB

Další informace