Elektrikář

Firma TRUMF International s.r.o.
Místo pracoviště TRUMF International s.r.o. - pracoviště Dolní Újezd, Dolní Újezd 157, 751 23 Dolní Újezd
Kontaktní osoba Mgr. Adriana Hloušková
Kontaktní telefon +420 583 036 767
RegionOlomoucký

Náplň práce: zabezpečení funkčnosti všech výrobních zařízení-technologie (výroba, mletí, vývojová dílna, extrakce), zajišťování oprav elektrozařízení u čističky odpadních vod, zpracování nabídek a poptávky na elektro materiál a náhradní díly, spolupráci s dodavateli stávajících a nových technologií, průběžné zajišťování elektro-údržby a oprav zařízení, plnění požadavků na elektro v oblasti správy budov (facility). Požadujeme: platnou vyhlášku 50/1978 Sb. - par. 6, znalost silno i slaboproudu, minimálně 3 roky praxe, znalost elektro pneumatických rozvodů, aktivní práce s elektro-dokumentací, znalost práce na PC (MS Office), zkušenosti revizního technika výhodou, ochotu pracovat ve dvousměnném provozu. Nabízíme: týden dovolené navíc, dotované stravování, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na volnočasové aktivity (systém Cafeterie), možnost využít levnějšího telefonního tarifu pro sebe a své rodinné příslušníky, příspěvek na dopravu ve výši 1000 Kč pro dojíždějící od 15km/jedna cesta. Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - paní Mgr. Adriana Hloušková: - zasláním životopisu (CV) na e-mail: kariera@trumf.cz. - telefonicky v čase 8:00 - 15:00 hod. na čísle 583 036 767.