Elektrikář (fix 37.000 a 50.000 náborový příspěvek!)

Firma Manpower
Kontaktní osoba Jana Prchalová
RegionStředočeský

Detail pozice

Potřebujeme šikovného elektrikáře, který bude provádět preventivní kontroly a v případě poruchy si umí poradit s opravou. Budete zapojovat, seřizovat a nastavovat nová zařízení dle návodu od výrobce a v případě zjištěných závad v revizní zprávě budete pracovat na jejich odstranění.

Požadujeme

Nutné je vyučení nebo středoškolské vzdělání v oboru elektrikář/elektronik a platná vyhláška 50/78 Sb. (§6). Podmínkou je také aspoň minimální praxe v oboru – výhodou je zkušenost s průmyslovou automatizací. Hledáme někoho, kdo je samostatný a umí si poradit.

Nabízíme

Za Vaše znalosti a zkušenosti Vám nabízíme mzdu ve výši 37.000 Kč a v případě rychlého jednání náborový příspěvek až 50.000 Kč! Zajistíme Vám firemní oblečení a obuv, odborná školení a zvýhodněné volání pro Vás i Vaši rodinu. Samozřejmostí jsou stravenky a příspěvek na penzijní/životní připojištění a po prvním roce dostanete týden dovolené navíc. Kromě toho nabízíme zdarma možnost dopravy firemním autobusem ze stanice metra „C" Roztyly.

 

Odpověď na Váš email pro mne je samozřejmostí. Pokud potřebujete zjistit více, zavolejte mi, napište, ráda s Vámi proberu detaily k pozici a společnosti.