Digitalizátor služeb a produktů denního bankovnictví (firmy)

Firma Česká spořitelna, a.s.
Místo pracoviště Budějovická 1518 13a Praha Michle 14000
Kontaktní osoba Alena Hroncová
RegionPraha
Co Vás čeká v rámci pracovního dne?

  • Spolupráce na celém procesu vývoje a zlepšování produktů, procesů a služeb se zaměřením na princip "digi first". Tento proces zahrnuje spolupráci nejen v oblasti produktové, ale i procesní a metodické. Svoje znalosti budete předávat do obchodní sítě prostřednictvím školení a interakce s bankéři.
  • Než nová řešení implementujeme do produkce, otestujete si je s klienty a uživateli.
  • Zavlastníte si některé oblasti (účast na digitalizaci denního bankovnictví, FX transakce, hotovostní služby pro firemní klientelu) a budete se starat o jejich rozvoj a propagaci v rámci obchodní sítě.
  • Vylepšování zákaznické cesty v oblasti denního bankovnictví pod Vašima rukama výrazně posune klienstskou spokojenost. Tím budete naplňovat jeden z našich hlavních cílů - digitalizaci prodeje a servisních služeb.
  • Důležitou součástí Vaší práce bude spolupráce na tvorbě strategie a produktové nabídky v oblasti firemních účtů a svými aktivitami na ni budete mít výrazný vliv.

Jak si Vás představujeme?

  • Dokážete se vcítit do klienta. To Vám umožňuje chápat jeho potřeby a přicházet s vhodnými řešeními.
  • Že se zamlouvá nové řešení Vám a kolegům, ještě neznamená, že je to to pravé ořechové pro klienta. To Vy moc dobře víte, a tak si od klientů vždy vyžádáte zpětnou vazbu.
  • Hýříte nápady a když už se do něčeho pustíte, dotáhnete to do konce.
  • Zajímáte se o trendy a inovace nejen z oblasti bankovnictví.

Výhodou bude:

  • zpolupracoval/a jste na návrhu produktu, procesu nebo distribučního kanálu,
  • znalost prototypovacích a grafických nástrojů,
  • zkušenosti s firemním bankovnictvím.

A co Vám za to nabízíme?

  • Práci v pohodovém týmu, od kterého se můžete ledasco přiučit. Zkrátka tým, který Vás nikdy nenechá ve štychu a na který se můžete vždy obrátit. Na tom si stavíme!
  • Velký prostor pro seberealizaci. Vaše práce bude vidět!
  • Moc dobře víme, že nikdo učený z nebe nespadl. Proto u nás budete mít dostatek prostoru pro profesní rozvoj i možnost odborného vzdělávání.

Pokud se Vám pozice líbí a myslíte si, že se na ni nikdo nehodí lépe než právě Vy, neváhejte nám poslat své CV.
Těšíme se na Vás!