DevOps specialista - Kubernetes, Rancher

Firma Generali Česká pojišťovna a.s.
Místo pracoviště Na Pankráci 1720 123 Praha Nusle 14000
Kontaktní osoba Helena Hamouzová helena.hamouzova@generaliceska.cz
RegionPraha
Do týmu Provozu aplikací hledáme nového kolegu či novou kolegyni, který/á se umí pohybovat v prostředí kontejnerizace..
Jste to Vy?

Co Vás čeká?

  • Práce s DevOps technologiemi: LongHorn, Rancher, Jenkins, Git, Ansible, Terraform, Nexus, Bitbucket, Harbor, Docker.
  • Analýza a pomoc při řešení nahlášených incidentů v aplikacích, rozhraních, v datech
  • Monitorovací činnost
  • Programování skriptů: shell, bash, powershell.
  • Držení pohotovostí pro spravované aplikace
  • Zajištění podpory a provozu ELK stacku (Filebeat, Logstash, Elasticsearch, Kibana) + Kafka v produkčním prostředí.

Co bychom od Vás potřebovali?

  • Obecnou znalost DB (mysql, mssql, postgresql, oracle) a sítí (Networking)
  • Mít základní znalosti Kubernetes, Elasticsearch nebo Devops nástrojů Ansible, Terraform
  • Základní znalost Unix/Linux server prostředí (Tomcat server)
  • Obecnou znalost databází a SQL jazyka
  • Znalost AJ (využití pasivní formou)
  • Komunikativnost, aktivní přístup, pečlivost a samostatnost
  • Ochotu učit se nové věci a časovou flexibilitu

Co je pro nás výhoda?

Pokud budete mít:
  • Zkušenost s aplikačními a webovými servery (WebLogic, Apache)
  • Znalost skriptování
  • Kontejnerizace a orchestrace kontejnerů

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Odborný rozvoj v mnoha směrech (Elasticsearch, Ansible, Terraform, Linux, Kubernetes, Harbor, Docker, LongHorn, Rancher)
  • Práce v přátelském kolektivu
  • Možnost a prostor učit se novým věcem
  • Bohatý systém benefitů (5 týdnů dovolené, 5 dnů osobního/zdravotního volna, příspěvek na stravování, kafeterie, příspěvky na penzijní a životní pojištění, sportovní aktivity, slevy na produkty GČP a partnerů...)

Doplňující informace:

  • Pracoviště: Praha 4 - Pankrác + Home Office
  • Nástup: Dohodou

Těšíme se na Vámi zaslaný strukturovaný životopis v českém jazyce.

Obrázek v inzerátu

detail-2