Datař/ka pro Spořku

Firma Česká spořitelna, a.s.
Místo pracoviště Budějovická 1518 13a Praha Michle 14000
Kontaktní osoba Filip Lazár
RegionPraha
Jakou pozici obsazujeme?

  • V této pozici budeš součástí našeho datového týmu, ale zadání budeš společně ladit s naším interním zákazníkem (businessem). Budeš mít veškeré technologické zázemí, metodickou podporu a nástroje pro to, dělat data.
  • Reporting nad excely u nás neděláme a pokud takové ještě někdo z našich zákazníků provozuje, tak my pomáháme data systematizovat a vytvořit automatizované reporty tak, aby nebyla třeba žádná ruční práce. Proto je občas potřeba jít se podívat do DWH, zda požadovaná data máme, udělat analýzu a systematizovat datovou vrstvu, jak pro report, tak do datamartu.

Jaké na tebe máme požadavky?

  • Musíš hlavně chtít, to je ta největší motivace. Takže máš chuť se do toho opřít, učit se data, posouvat se, rozvíjet se a ovlivňovat bankovní dění v největší bance na trhu. Hledáme někoho týmového. To je pro nás alfa a omega, protože máme skvělý tým a je pro nás nesmírně důležité, abys do něj zapadnul/a a byl to synergický fit. A v neposlední řadě máš taky na dobré úrovni komunikační dovednosti. Pod tím si můžeš představit situace, kdy se nebojíš proaktivně doptat. Nečekáš na zadání, ale občas si pro to zadání k zákazníkovi dojdeš.
  • Takže když to shrnu, analýza je ti blízká, umíš SQL na pokročilé úrovni, chceš se věnovat systematizaci dat, jsi týmový hráč a máš komunikační dovednosti.

Co u nás získáš?

  • Dostaneš k ruce chapter leada, Radima Šejbla, který se postará o to, abys v datovém "řemesle" neplaval/a. S námi dvěma, a designerem Michalem Kuříkem, se potkáš na pohovoru. Zdokonalíš se v datové analýze, datovém vývoji. Uvidíš, jak tvoje práce odbourává technologický dluh a funguje bez údržbově. Budeš mít prostor ovlivnit směřování celé banky, pomáhat rozhodovat na datech.
  • A mnoho dalších benefitů, které najdeš níže!

Tak pošli životopis, těšíme se!