Credit Specialist/ Credit Leader CZ&SK

Firma Manpower
Kontaktní osoba Mária Matisková
Kontaktní telefon +420733610633
RegionPraha

Detail pozice

Co budete dělat?

  • Sledovat finanční situaci zákazníků a posuzovat jejich creditabilitu
  • Analýza kreditního portfólia-správné balancování mezi rizikem a obchodní příležitostí u jednotlivých obchodních partnerů
  • Denní kontrola zákaznických účtů-identifikace faktur po lhůtě splatnosti
  • Kontaktování zákazníků za účelem vymáhání pohledávek
  • Reporting-denní přehledy o aktuálním stavu přijatých plateb, pohledávek po splatnosti a uzávěrkové reporty
  • Vypracování plánu na vymáhání problémových pohledávek včetně komunikce s interními odděleními a obchodními partnery

Požadujeme

Váš profil:

  • Máte minimálně 3 - 5 let praxe v oboru creditu a financí, orientace v oboru financí a účetnictví
  • Znalost anglického jazyka slovem i písmem na komunikativní úrovni (B2 úroveň)
  • Analytické schopnosti a velmi dobrá znalost Excel (pivot table, Vlookup, IF...)

Nabízíme

  • Práce v profesionální americké společnosti s rodinnou atmosférou na pracovišti (10 - členný tým)
  • Proces zaučení na pozici s velkou podporou kolegů
  • HPP, Smlouvu na dobu neurčitou
  • Benefity zahrnující slevu na firemní výrobky, kafetérii, stravenky, občerstvení na pracovišti, roční bonusy, dovolená 5 týdnů + 5 sickdays
  • Flexibilní pracovní doba
  • Lokalita Praha Brumlovka, v blízkosti metra C - Budějovická

Dejte nám o sobě vědět. Těšíme sa na vás životopis. Zašlete ho prosím v anglickém jazyce.