Brigáda ve výrobě 100 Kč/hod., možnost volby směn

Firma Grafton Recruitment
Místo pracoviště Plzeň-město
Kontaktní osoba Pajmová Dana
Kontaktní telefon 378 402 805

Detail pozice:

POPIS POZICE
Hledáte brigádu a uvítáte možnost volby směn?

Pokud ano, dejte o sobě vědět, hledáme manuálně zručné brigádníky do výroby pro lehkou kompletaci výrobků.

Nástup ihned.
Možnost volby směn (po-pá).
Mzda: 100 Kč + příplatky za noční směnu 25%

POŽADAVKY
- manuální zručnost
- spolehlivost

DALŠÍ INFORMACE
Benefity:
- nástup ihned
- volba směna dle předchozí domluvy (R,O,N - směny pouze ve všední dny)
- navýšený příplatek za noční směnu 25%

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Referenční číslo: 9-21-312372/FB

Další informace