Branch Manager pro západní Čechy

Firma Manpower
Kontaktní osoba Miroslava Fišerová
Kontaktní telefon +420731644323
RegionPlzeňský

Detail pozice

Co Vás čeká?

- budete jednat s našimi současnými klienty a udržovat s nimi stávající vztahy, aktivně vyhledávat nové obchodní příležitosti

- budete mít zodpovědnost za vedení našich důležitých projektů

- budete vést a motivovat menší tým personálních konzultantů

Požadujeme

Od Vás očekáváme:

- praxi v oblasti personalistiky (zejména v náboru) min. 2 roky

- předchozí zkušenosti v oblasti obchodu

- výborné komunikační a koordinační dovednosti

- AJ na středně pokročilé úrovni

- řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič

Nabízíme

Co můžeme nabídnout my vám?

- zázemí stabilní mezinárodní společnosti jakou je ManpowerGroup

- samostatnou a zodpovědnou práci, budete se tak moci podílet na úspěchu celé společnosti

- zajímavou fixní mzdu + motivační bonusy

- řadu benefitů a příležitostí k rozvíjení se - 28 dní volna, možnost home office, kurzy angličtiny v rámci pracovní doby, stravenky, body do cafeterie, mobil i pro soukromé účely a mnoho dalších výhod

- pracoviště v centru Plzni

- možnost dalšího profesního i finančního růstu (každý 4. člen týmu se kariérně posouvá uvnitř firmy)

- možnost zúročení profesních znalostí a zkušeností

- přátelské prostředí, pomoc a osobní přístup při zapracování