Administrativní pracovník/ce - junior

Firma Kubis Marcel, Mgr. - soudní exekutor
Místo pracoviště Masarykovo náměstí 44/4, 789 01 Zábřeh
Kontaktní osoba Petra Syřenová, kontakt
RegionOlomoucký

Pracovní náplň: - běžná administrativní agenda, vedení jednoduchých evidencí - komunikace se státními institucemi - zakládání získaných informací do systému - zpracovávání dat, apod. - pevná pracovní doba 8.00 - 16.00 Požadavky: - SŠ vzdělání humanitního/ekonomického směru - vysoké pracovní nasazení, samostatný a aktivní přístup, schopnost rychlého učení a uplatnění poznatků v praxi - schopnost týmové spolupráce - psaní hmatovou metodou výhoda - základy práce na PC Nabízíme: Spolupráci podpořenou zázemím renomovaného EÚ Odpovídající finanční ohodnocení Finanční prémie Práce v rámci příjemného kolektivu Pracovní benefity (stravenky, příspěvek na spoření, příspěvek na dovolenou až do výše 20.000 Kč, příspěvky na sport, kulturu a zdraví, apod.) Prodloužení pracovní smlouvy Kontakt: e-mailem.