ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE EXPEDICE

Firma Grafton Recruitment
Místo pracoviště Třebíč
Kontaktní osoba Koláček Štěpán
Kontaktní telefon +420 567 588 913
RegionVysočina

Detail pozice:

POPIS POZICE
Hledáme pracovníka expedice. Člověka se smyslem pro pořádek, který se nebojí administrativy a má organizační schopnosti a nebojí se je použít.

Co bude náplní Vaší práce?

- budete přijímat hotové výrobky a organizovat jejich uložení ve skladě
- povedete evidenci o stavech výrobků ve skladech
- budete provádět inventury hotových výrobků
- zajišťovat avizaci nakládek, expedici výrobků a plynulý chod nakládky na interních a externích skladech včetně vyhotovení expedičních dokladů
- řešit celní problematiku při dovozu a vývozu zboží
- budete se podílet na výběru dopravců, koordinaci jejich příjezdu podle oken pro nakládku a budete provádět optimalizaci nakládek

POŽADAVKY
- SŠ vzdělání + praxe v administrativě
- znalost anglického jazyka na úrovni B1 a ochota se dále vzdělávat
- znalost MS Office
- orientace v celní problematice/Intrastat
- komunikační dovednosti, plánování, v samostatnost
- řidičský průkaz sk. B.

DALŠÍ INFORMACE
Benefity:
* příplatek na dopravu až 4500Kč měsíčně dle vzdálenosti
* dovolenou v délce 5 týdnů
* 13. mzda na základě výsledků firmy
* stravenky
* kafeterie
* penzijní/životní pojištění
* přátelské a neformální pracovní prostředí
* další jazykové a odborné vzdělávání
*práce v kanceláři

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Referenční číslo: 6-21-304621/FB

Další informace