ADMINISTRATIVA BEZ JAZYKA!!!

Firma Manpower
Kontaktní osoba Barbora Sýkorová
RegionKrálovéhradecký, Pardubický

Detail pozice

Pro našeho klienta, jednoho z největších prodejců nábytku v Evropě, hledáme posilu do týmu administrativních pracovníků s nástupem IHNED!!!

Náplň práce:

- administrativní podpora provozu obchodního domu

- jednání se zákazníky (telefonicky i osobně)

- výpomoc na úseku pokladen (práce s pokladní hotovostí)

Požadujeme

- středoškolské vzdělání

- příjemné vystupování a komunikační schopnosti

- ochota pracovat v nerovnoměrné pracovní době a během víkendů

- praxe v obchodě výhodou

Nabízíme

- smlouvu na dobu neurčitou

- nárůst dovolené až na 5 týdnů

- stravenky

- neustálé zvyšování kvalifikace formou školení

- zaměstnanecké slevy na nákup zboží z našeho sortimentu

- dary a příspěvky při životním jubileu

Pozice je vhodná i pro absolventy!

Nástup možný ihned!

Místo výkonu práce: Hradec Králové

Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte, zašlete nám svůj životopis a staňte se součástí týmu!

Další informace