ACCOUNT MANAGER Senior

Firma Manpower
Kontaktní osoba Denisa Hájková
RegionPraha

Detail pozice

POPIS POZICE:

Nás klient by v týmu rád uvítal akvizičně orientovaného obchodníka, který dokáže vyhledat, oslovit a především zaujmout a získat nové zákazníky.

Co Vás čeká:

- Získávání nových zákazníků a péče o již získané zákazníky ve svěřeném regionu

- Budete nabízet produkty od samotné tiskárny až po produkční řešení

- Vaším cílem bude především uzavírat nové kontrakty či prodlužovat a rozšiřovat již stávající

- Sem tam nějaká ta nezbytná administrativa

- Reporting šéfům

- Můžete se těšit i na spolupráci s ostatními odděleními napříč společností a třeba se i podílet na projektovém managementu či marketingu

Požadujeme

PROFIL KANDIDÁTA:

Rozhodně se nesmíte bát komunikovat! Jako mezinárodní společnost klient uvítá i angličtinu, alespoň na středně pokročilé úrovni.

- Na této pozici uvítáme kandidáta s alespoň 3-5 letou zkušeností a prokazatelnými výsledky na obdobné pozici

- Hledáme někoho s příjemným vystupováním a pořádným tahem na branku

- Důležité k této roli je také velká samostatnost a spolehlivost

- ŘP skupiny B je nezbytnou podmínkou

Více než zkušenosti a odbornost je důležitější hlavně Vaše chuť a nadšení přidat se do nového týmu a především věřit produktům a službám společnosti!

Nabízíme

NABÍZÍME:

- Čeká na Vás zodpovědná a rozmanitá práce, která Vás bude bavit, rozvíjet a dá Vám možnost posouvat se neustále kupředu

- Bude se na Vás těšit přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí

- Nabízíme Vám práci na HPP

- Atraktivní finanční ohodnocení s velmi motivujícími bonusy

- Kromě 4 týdnů dovolené Vám navíc dáme až 7 dní personal days, možnosti Home office nebo přizpůsobit si pracovní dobu podle sebe

- Podpoříme Vás v kariérním růstu a proto budete mít možnost účastnit se různých firemních školení a tréninků

- Firemní vůz s možností soukromého využití

- Hlady ani žízní taky neumřete – čekají Vás stravenky i občerstvení na pracovišti

- Pracoviště – Praha 4

- Nástup je možný ihned nebo dohodou